Napjainkban a Slash’s Snakepit releváns téma, amely sok ember figyelmét felkeltette szerte a világon. Akár a társadalomra gyakorolt hatása, akár a gazdasági szférában való relevanciája, akár a mindennapi életben betöltött következményei miatt, a Slash’s Snakepit elemzésre és elmélkedésre érdemes témának bizonyult. Az idő előrehaladtával a Slash’s Snakepit továbbra is vitákat és vitákat generál, ami arra késztet bennünket, hogy feltárjuk a sok oldalát, és mélyebbre ássuk a jelentését és a következményeit. Ebben a cikkben közelebbről megvizsgáljuk a Slash’s Snakepit-et, és megértjük annak fontosságát a mai világban.
Ez a szócikk nem tünteti fel a független forrásokat, amelyeket felhasználtak a készítése során. Emiatt nem tudjuk közvetlenül ellenőrizni, hogy a szócikkben szereplő állítások helytállóak-e. Segíts megbízható forrásokat találni az állításokhoz! Lásd még: A Wikipédia nem az első közlés helye. |
A Slash's Snakepit egy Slash által alapított amerikai rock együttes.
Miközben a Guns N’ Roses éppen pihenőjét töltötte Slash, Gilby, Matt, és Mike minden egyes este összejártak jammelni Slash házi stúdiójában. Ezekből az esti zenélésekből végül összeállt az "It's Five O' Clock Somewhere" teljes anyaga. Axl csekély – az anyag iránti érdeklődése – után Slash keresett egy énekest (Eric Dover a Jellyfishből) és elvitte az anyagot a Geffen Recordshoz, ahol azonnal melléálltak, kiadták, majd turnézni küldték a csapatot. Amikor a Guns N’ Roses beindulni látszott, a Geffen megvonta a támogatást a Snakepittől. Ezzel az első album és az első formáció turnéja véget ért. Slash legközelebb a Guns N’ Rosesból való kiválása után formálta újjá a csapatot, de ez a formáció sem bizonyult hosszú életűnek. 2001 végén ez is feloszlott. A Snakepit végül két rock albumot hagyott hátra az utókornak.