Anja Brinker

Az internet a tudás kimeríthetetlen forrása, akkor is, ha Anja Brinker-ről van szó. A Anja Brinker-ről szóló évszázadok és évszázadok emberi tudását öntötték és öntötték a hálóba, és még mindig öntözik, és éppen ezért olyan nehéz hozzáférni, hiszen találunk olyan helyeket, ahol a navigáció nehézkes vagy akár kivitelezhetetlen is lehet. Javaslatunk az, hogy ne szenvedjen hajótörést a Anja Brinker-re vonatkozó adatok tengerében, és hogy gyorsan és hatékonyan elérje a bölcsesség minden kikötőjét.

Ezt a célt szem előtt tartva tettünk valamit, ami túlmutat a nyilvánvalón: összegyűjtöttük a legfrissebb és legjobban megmagyarázott információkat Anja Brinker-ről. Emellett úgy alakítottuk ki, hogy könnyen olvasható legyen, minimalista és kellemes dizájnnal, biztosítva a legjobb felhasználói élményt és a legrövidebb betöltési időt. Megkönnyítjük a dolgát, hogy Önnek csak azzal kelljen foglalkoznia, hogy mindent megtudjon a Anja Brinker-ről! Ha tehát úgy gondolod, hogy elértük a célunkat, és már tudod, amit tudni akartál Anja Brinker-ről, akkor örömmel látunk újra a sapientiahu.com nyugodt tengerében, amikor újra feléled a tudásvágyad.

Anja Brinker (született január 18-, 1991-ben a Melle ) német tornász .

Anja Brinker hallgató és Seelze-Lathwehrenben él . Oleg Tschekmarev, korábban Dieter Koch képezte, és a Herkenrath TV-nél kezd . Elször szülvárosában, Melle-ben edzett, késbb, amíg bezártak a hannoveri eladóközpontban, azóta pedig a szövetségi eladóközpontban , Bergisch Gladbachban , ahol ideiglenesen a bentlakásos iskolában élt. 2004-ben Brinker aranyat nyert a német junior bajnokságon egyenetlen rudakon, bronzot pedig a sokoldalú versenyben. A következ évben megnyerte az all-around versenyt és az ugrást a Junior DM-n, második lett a parketten és harmadik az egyenetlen rudakon. A 2006-os junior Európa-bajnokságon bronzérmet nyert a német csapattal.

2007-ben megünnepelte áttörését az els évében a nknél. A német bajnokságon aranyat nyert az egyenetlen rudakon, ezüstöt a padlón és az összes körben. A világbajnokság Gent volt a negyedik az egyenetlen bárok, a 2007-es európai bajnokság a Amszterdam volt a hetedik az egyenetlen bárok és tizedik a teljes, mintegy versenyt. A stuttgarti világbajnokság a 18. helyet hozta az összesített és a tizedik helyet a csapattal. 2008-ban Brinker bejutott a pekingi olimpiai játékokra . A 2009-es milánói Európa-bajnokságon az egyenetlen léceken sikerült megszereznie a bronzérmet, a sokoldalú versenyen a nyolcadik helyet szerezte meg.

A 1,52 méteres magasságú sportlány bonyolult ugrásokra és nehéz akrobatikus részekre van elrendezve a speciális egyenetlen rudakkal.